Chcete-li otevřít demo obchodní účet, vyplňte prosím níže on-line přihlášku.


Demo účet

Vyplňte níže uvedený formulář pro získání svého bezplatného demo účtu a školení zdarma pro orientaci v platformě.

Získejte dovednosti obchodování v bezrizikovém prostředí, procvičte si obchodování s měnami online a vyzkoušejte si své strategie obchodování v reálných tržních podmínkách bez rizika.

Nezapomeňte zkontrolovat svůj e-mail, zda obsahuje vaše přihlašovací údaje pro naši sadu obchodování ONE | XTS. Tento e-mail bude odeslán automaticky poté, co předložíte svou žádost, takže budete mít svůj demo účet během několika minut.

Ceny uvedené na demo účtech odrážejí ceny, které jsou k dispozici ve skutečném prostředí. Upozorňujeme vás však, že provedení obchodu nemusí přesně odrážet to, co se děje v situaci reálného účtu, protože může dojít ke skluzu v porovnání s ekonomickými údaji nebo při otevření trhu.

CFD (CFD kontrakty) a devizové obchody na úvěr jsou produkty s pákovým efektem, u kterých je váš kapitál vystaven vysoké míře rizika, jež může vést k tomu, že ztratíte víc, než byl váš počáteční vklad. Obchodování CFD nemusí být vhodné pro všechny investory a před otevřením účtu byste měli plně pochopit s tím související rizika. Před vstupem na tuto stránku si prosím přečtěte naše Upozornění na rizika.

Zpět na začátek